Asansörlü Nakliyat

HEMEN ARAYIN!

0531 918 76 05

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte ulaşım sektörü geçmişten günümüze büyük ilerlemeler kaydetmiş, geçtiğimiz birkaç yıl içerisinde kapıdan kapıya taşımacılık çok zor şartlar ve sıkıntılar altında gerçekleştiriliyordu ancak artık bu iş çok daha hızlı yürütülüyor.

Nakliye şirketlerine teşekkürler. Bu bir ulaşım hizmetidir. Şirketinizin asansörü ile eşyalar evden eve güvenilir bir şekilde taşınır. Eşyalarınız bina dışından asansörle evinizdeki uygun bir balkon veya pencereye taşınır. Taşımacılıkta kullanılan asansör sistemleri bu işlemler için özel olarak tasarlanmıştır.

Bir evden diğerine taşınırken, dar merdivenleri veya yüksek binaları olan kişilerin eşya taşıması çok zordur. Bu gibi durumlarda eşyalarınızı evinizin balkonundan, penceresinden veya çatı katından taşımak gerekebilir. Burada özel tasarlanmış asansörlü kapıdan kapıya taşıma sistemi devreye giriyor. Taşıma işlemleri için Asansörlü araçlar kullanılmaktadır Yük asansörü kamyonun arkasına yerleştirilmiştir.

20 katlı bir binaya kadar ulaşabilen ve insan gücünden tasarruf sağlayan bir sisteme sahiptir. Yalnızca insan gücü ile yapılan taşıma işlemleri 4-6 saat arasında ortalama saat sürmektedir. 1-2 saate gider. Ayrıca asansörlü taşıma sistemi ile eşyalarınız çok daha güvenli bir şekilde taşınacaktır.